گفتگوی آنلاین

سرویس اختصاصی

VDS

سرویس اختصاصیسرور مجازی اختصاصی یا (VDS (Virtual Dedicated Server سرویسی بزرگ تر از  هاست و کوچکتر از سرور اختصاصی است.

گاهی سرویس های هاست اشتراکی شامل هاست استاندارد، ویژه و سازمانی پاسخگوی نیاز ما نیستند. همچنین تهیه سرور اختصاصی نیز به دلیل هزینه زیاد و احتیاج به مدیریت و کنترل پیشرفته و خاص، چندان ساده نیست. به همین دلیل در چنین شرایطی تهیه VDS بهترین گزینه ممکن است.

تفاوت عمده سرویس های VDS با دیگر سرویس های مجازی در اختصاصی بودن منابع و کرنل آنهاست. این نوع سرورها از نظرCPU و RAM از سرورهای دیگر قدرتمندتر می باشند و از سخت افزارهای بسیار قوی برای آنها استفاده می شود. با تهیه سرویس های VDS شما هیچ محدودیتی در منابع RAM، HARD و CPU نخواهید داشت و مزیت آن نسبت به دیگر سرویس ها آن است که این منابع کاملا اختصاصی در اختیار شما قرار میگیرد و با هیچ کس دیگری در اشتراک نیست.

 

مزایای سرویس VDS عبارتند از:

۱-با توجه به اینکه کاملا اختصاصی در اختیار شما قرار میگیرند نسبت به هاست های اشتراکی از امنیت و ثبات بیشتری دارند

۲- در صورتی که قصد ارتقای سخت افزار را داشته باشید نیازی به ریست (Reset) کردن سرورهای مجازی دیگر و یا حتی سرور اصلی نیست و به راحتی می توان این کار را انجام داد.

۳- سرویس های VDS بسیار ارزان تر از سرورهای اختصاصی هستند به همین دلیل اگر صرفه جویی در هزینه برایتان اهمیت دارد سرویس VDS برای شما گزینه بسیار مناسبی می باشد

۴- با تهیه VDS شما دسترسی کامل Administrator به سرور خواهید داشت و می توانید به راحتی هر نرم افزاری که بخواهید را نصب کنید.

۵- از آنجایی که منابع (CPU و RAM) به صورت اختصاصی فقط در اختیار شما قرار دارند می توانید از آنها به هر میزان که میخواهید استفاده کنید.

۶- از بسترهای امنیتی و مدیریتی که در زیرساختهای میزبانی شرکت پارسیان میزبان وجود دارد، می توانید بهره ببرید

 

سرویس VDS مناسب برای افرادی است که:

۱- قصد راه اندازی سایت با سرعت بالا را دارند

۲- نیاز به بستری برای میزبانی سایتهای پر بازدید دارند

۳- نیاز به امنیت بالا جهت میزبانی سایت خود دارند

۴- قصد نصب نرم افزارهایی و کامپوننتهایی دارند که در هاست اشتراکی قابل نصب نیست

۵- با سایت های خارجی و بانک هایی کار می کنند که کشور ما را تحریم کردند و نیاز به تمهیداتی خاص برای پکیج میزبانی سایت خود دارند.

۶- کسانی که قصد استفاده از برنامه هایی را دارند که باید به صورت شبانه روزی به اینترنت متصل باشد.

۷- کسب و کار اینترنتی آنها از سرعت رشد و توسعه بالایی برخوردار است

 

برای سفارش سرویس VDS می توانید با بخش فروش شرکت فناوری اطلاعات پارسیان میزبان تماس بگیرید و یا اطلاعات و مشخصات سرویس مورد نظر خود را از طریق فرم فروش برای بخش فروش پارسیان میزبان ارسال فرمایید تا پس از بررسی درخواست با شما تماس گرفته شود.

Web Analytics -->